7 تا از بهترین برنامه های کریسمس در BC

7 تا از بهترین برنامه های کریسمس در BC

با نزدیک و نزدیک تر شدن به تعطیلات بهتره ببینیم چه parade (رژه) هایی در پیش روی بریتیش کلمبیا هستند. با دوباره کنسل شدن برنامه بابانوئل در ونکوور بهتره ببینیم چخ جایگزین هایی میتونیم برای این برنامه قرار بدیم و تعطیلات خودمون رو به خوبی بگذرونیم! توی این پست 7 تا از بهترین های این برنامه هارو برای شما عزیزان قرار داده ایم.


1- Invermere Light up & Santa Claus Parade


برنامه بابانوئل و Light Up سالانه Invermere امسال هم پابرجاست و شنبه، 25 نوامبر در Cenotaph Park برگزار خواهد شد. زمان این برنامه از 13:00 تا 21:00 خواهد بود و جای عالی ای برای خانواده هاست.

🗓Date : Sat , November 25th
⏰Time : 1PM – 9PM
📍Address : 714 12th Street, Invermere
🔗 Link : Click here

2- Chilliwack Christmas Parade


دوم دسامبر پر نور ترین روز Chilliwack خواهد بود و دلیلش این برنامه کریسمسیه! این برنامه (رژه) از Spadina Venue شروع میشه و مسیر رژه بزودی مشخص میشه. برای اطلاعات کامل تر به وبسایتشون مراجعه بفرمایید.

🗓 Date : Sat, December 2nd
📍 Address: Chilliwack, BC

🔗 Link : Click here

3- Squamish Holiday Parade


امسال درDowntown Squamish یک برنامه مخصوص تمام تعطیلات زمستانی برگزار خواهد شد که به کریسمس محدود نیست و تمام تعطیلات زمستانی رو جشن میگیرد. این رژه مسیر 3rd Avenue به Pemberton, and go up Cleveland به Main Street رو طی خواهد کرد

🗓 Date : Sat, December 2nd
📍 Address : Downtown Squamish
🔗 Link : Click here

4- Surrey Santa Parade of Lights

رژه نور سوری برای شانزدهمین سال برگزار خواهد شد و کلی سورپرایز برای شما آماده کرده، این برنامه از ماشین های قدیمی تزئین شده تا اجرا های تکرار نشدنی رو آماده کرده و همه آنهارو به Cloverdale خواهد آورد.

🗓 Date : Sun, December 3rd
📍 Address : Cloverdale, BC
🔗 Link : Click here

5- Santa Claus Parade – Maple Ridge

یک برنامه کریسمسی عالی در Maple rindge که دوم سپتامبر برگزار خواهد شد و میتونه تجربه خوبی برای شما باشه.

🗓 Date : Sat, December 2nd
⏰Time : Start-6PM
📍Address : MB139 – 11985 203 Street, Maple Ridge

🔗 Link : Click here

6- Festival of Lights – Ladysmith

از آخرین پنجشنبه نوامبر تا دومین یکشنبه ژانویه، شهر Ladysmith چراغانی خواهد شد و در فضای کریسمس غرق میشه. این فستیوال که “فستیوال نور ها” نام داره میتونه خیلی جای خوبی برای خانواده ها باشه، چونکه این برنامه یک کارگاه هنر در Aggie Hall و اجرا های خیابانی ارائه میده و برای کودکان بسیار مناسبه. همچنین در روز فستیوال (30 نوامبر) در ساعت 6:30PM منتظر بابانوئل باشید!

🗓 Date : November 30th – January 14th
📍Address : Ladysmith, BC
🔗 Link : Click here

7- Santa Claus Parade – Kamloops

امسال The Kamloops Central Business Improvement Association یک برنامه کریسمسی در Kamloops برگزار خواهد کرد و قبل از ماه دسامبر برگزار خواهد شد. چهل و سومین سال این برنامه در 26 نوامبر در ساعت 16:00 برگزار میشود.

🗓 Date : Sun, November 26th
⏰ : Start-4PM
📍Address : Downtown Kamloops
🔗 Link : Click here


🔻اگر از این لیست لذت بردید حتما به ما بگید و اگر در این برنامه ها شرکت کردید برای ما ویدئو و عکس بفرستید و تجربه خود رو با ما به اشتراک بگذارید!🔺

افزودن دیدگاه

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اخبار ثبت نام کنید

کلیه حقوق این وب سایت در سراسر جهان متعلق به Yellowbusy میباشد